You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
0-800-60-94-94 (безкоштовний дзвінок по Україні)

ПРО КРЕДИТ

CREDIT2U допомагає швидко вирішити актуальні фінансові труднощі, надаючи своїм клієнтам можливість взяти кредит на будь-які цілі
онлайн на банківську картку в Україні без особистих візитів в офіс і довгих очікувань.

ЯК ОТРИМАТИ КРЕДИТ

Детальні правила надання кредиту
Хто може отримати кредит
Громадянин України, який досяг 21-річного віку і має діючу банківську платіжну карту.
 
Процентна ставка
Кредит може бути оформлений тільки на 12,24,36 міс.
Приклад розрахунку процентної ставки: при отриманні першого кредиту в розмірі 1000 грн на 12 міс, сума до оплати складе 2057,28 грн, ставка в день 0,278%.
 
Прострочення
У разі прострочених Позичальником термінів оплати кредиту та/або відсотків за користування кредитом (черговий платіж) останній сплачує Кредитору пеню в розмірі 1% від несвоєчасно сплаченої суми кредиту (суми чергового платежу) та/або відсотків за кожен день прострочення. При цьому нарахована сума пені не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла в період, за який сплачується пеня, але не може бути більше 15% суми простроченого платежу, а сукупна сума пені не може перевищувати половини загальної суми кредиту.
 
Наслідки невиплати
У разі неналежного виконання клієнтом своїх зобов'язань за договором компанія має право на юридичний захист своїх інтересів в передбаченому законодавством порядку.

Пограйте цифрами та дізнайтесь
яким може бути ваш кредит

Термін кредиту
Сума кредиту
Щомісячний платіж: ТЕ, що треба

НАШІ ПАРТНЕРИ

ПАРТНЕРИ В ЯКИХ ВИ МОЖЕТЕ ОФОРМИТИ НАШ КРЕДИТ.
Для отримання кредиту необхідно відвідати представництво або відділення партнера і оформити заяку з відповідальнім менеджером.